Nowość: bezprzewodowa centrala PRiMA64LTE

Za oknami jesień, a w ofercie GENEVO pojawia się przełomowa nowość: najbardziej zaawansowana na rynku bezprzewodowa, hybrydowa centrala z komunikatorem LTE(4G).

Oferuje ona wszechstronność i bogatą funkcjonalność znaną z central PRiMA64, połączoną z doskonałą i niezawodną łącznością bezprzewodową systemu EvoLiNK oraz - co bardzo istotne, komunikatorem nowej generacji korzystającym z sieci LTE(4G).

Centrala PRiMA64LTE WL oferowana jest w postaci urządzenia wstępnie zmontowanego w obudowie z zasilaczem i anteną, minimalizując tym samym czas potrzebny do jej instalacji. Oznacza to, że stosując centralę PRiMA64LTE WL można zaoszczędzić czas i pieniądze, oferując jednocześnie niezrównaną funkcjonalność.

Produkt wprowadzony jest w cenniku 10/2021 dostępnym u Dystrybutorów GENEVO.

Nowość: EvoQXI bezprzewodowa czujka zewnętrzna

Czujka bezprzewodowa EvoQXI

Oferta urządzeń bezprzewodowych systemu EvoLiNK została poszerzona o bezprzewodwe czujki ochrony zewnętrznej EvoQXI. Urządzenie to wykorzystuje sprawdzoną technologię detekcji OPTEX QXI w połączeniu z niezawodną łącznością bezprzewodową GENEVO EvoLiNK. Dzięki temu, możemy zapewnić jeszcze lepsze bezpieczeństwo naszym Klientom którzy cenią sobie czysty i szybki montaż nie wymagający układania przewodów.

Dostępne akcesoryjne uchwyty: ścienny oraz sufitowy, mogą znacząco ułatwić wykonanie estetycznego montażu.

Katalog produktów 2019 do pobrania

W sekcji "Pliki do pobrania" znaleźć można pierwsze wydanie naszego katalogu produktowego. Zachęcamy do jego pobrania i zapoznania się z naszą ofertą, wersja drukowana dostępna będzie u naszych Dystrybutorów.

Nowe produkty w 2019

Rok 2019 obfituje w nowe produkty rozszerzające dotychczasową ofertę GENEVO. Wśród nowości, na szczególną uwagę zasługują urządzenia bezprzewodowe dla sprawdzonego systemu EvoLiNK - w tym manipulatory bezprzewodowe EvoKPD, czujka zalania wodą EvoFLOOD oraz czujka zadymienia EvoSMOKE. Warto też zwrócić uwagę na moduły EXT-RX, umożliwiające prostą obsługę naszych systemów z użyciem pilotów RMT-4.

II miejsce w plebisycie StandOUT

Firma GENEVO została uhonorowana kolejnym wyróżnieniem - nasze stoisko z targów SECUREX 2018 uzyskało II miejsce w plebiscycie StandOUT, organizowanym przez Exspace - specjalistyczny portal, którego celem jest promowanie najwyższych standardów wzornictwa i architektury w branży wystawienniczej. Cieszymy się, że dzięki naszemu zaangażowaniu mieliśmy zaszczyt stanąć na podium wśród najlepszych.

Więcej informacji na stronach Exspace: http://exspace.pl/articles/show/2176

Nagroda Acanthus Aureus dla GENEVO

Kapituła Konkursowa MTP nagrodziła GENEVO prestiżową statuetką Acanthus Aureus, przyznawaną za stoisko targowe najlepiej reprezentujące strategię marketingową Firmy w czasie targów branżowych SECUREX 2018. W ten sposób dołączyliśmy do elitarnego grona firm, których wysiłek i zaangażowanie zostało nagrdzone tak istotną nagrodą, jednocześnie motywuje nas do jeszcze bardziej intensywnego działania na kolejnej edycji Targów która odbędzie się w 2020 roku.

GENEVO na targach SECUREX 2018

Targi SECUREX 2018 - największe wydarzenie tego typu dla branży Security w Polsce właśnie się zakończyły. Przez cztery dni, mieliśmy okazję zaprezentować nasze rozwiązania Klientom licznie odwiedzającym nasze stoisko wyróżnione nagrodą Acanthus Aureus, przyznawaną przez Kapitułę konkursową MTP.

W czasie trwania Targów, przedstawialiśmy zarówno możliwości urządzeń z naszej oferty, ale także prezentowaliśmy nadchodzące nowości oraz zapowiedzi produktowe. Dużym uznaniem cieszyła się zwłaszcza rodzina manipulatorów LCD SL, która wyróżnia się atrakcyjnym wzornictwem i unikalnymi rozwiązaniami technicznymi.

Cieszymy się, że mieliśmy na Targach możliwość spotkania się z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami, i przeprowadzenia wielu godzin ciekawych i inspirujących rozmów z interesującymi ludźmi. Dziękujemy Wam za Waszą obecność, i liczne bardzo pozytywne słowa. Mamy nadzieję, że również dla Was był to dobrze spędzony, wartościowy czas.

Programowanie przez chmurę w centralach PRiMA

Centrale PRiMA zyskały nową, atrakcyjną funkcjonalność - możliwość zdalnego programowania przez chmurę. Dzięki temu, bez konieczności wyjazdu do Klienta można serwisowo połączyć się z systemem alarmowym i zmienić jego konfigurację, wykonać podstawową diagnostykę czy zdalnie odczytać zdarzenia. Funkcja zdalnego programowania dostępna jest w najnowszych Firmware dla urządzeń oraz w programie PRiMAtool od wersji 1.3.125.

PRiMAgo! na urządzenia iOS

W sklepie AppStore dostępna jest aplikacja PRiMAgo! dla urzązeń z systemem iOS. Dzięki tej aplikacji, użytkownicy urządzeń z symbolem nadgryzionego jabłuszka mogą wygodnie korzystać z zaawansowanych funkcji oferowanych w centralach GENEVO PRiMA.

Oprogramowanie starszych central może zostać zaktualizowane do nowej wersji, zawierającej obsługę nowej aplikacji mobilnej. Samą aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepu AppStore, lub korzystając z linku na stronie produktowej:

PRiMAgo! dla urządzeń iOS

GENEVO na targach Segurex’17

Po raz kolejny na Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń, Bezpieczeństwa i Obrony SEGUREX odbywających się w Lizbonie, firma SKUA przedstawiła portugalskim instalatorom nowoczesne rozwiązania alarmowe GENEVO. Targi SEGUREX są jedynym takim wydarzeniem w Portugalii, cieszą się zasłużoną renomą dla Klientów z Półwyspu Iberyjskiego i są doskonałą okazją dla całej tamtejszej branży do przekazania informacji o nowch produktach oraz do wzajemnej wymiany doświadczeń.

Po ponad roku obecności na rynku portugalskim, centrale GENEVO serii PRiMA doceniane są już za swoją przyjazność przez instalatorów, jak też za funkcjonalność i łatwą obsługę przez użytkowników systemu.

Pondato instalatorzy zdążyli już docenić niezawodność produków GENEVO, co dzięki wysiłkom partnerskiej firmy SKUA pozwala na wspólne budowanie trwałego wizerunku produktów wysokiej jakości, o praktycznym wyglądzie oraz wygodzie codziennego użytkowania.

Współnie z firmą SKUA pragniemy podziękować za udział w tym wydarzeniu wszystkim którzy odwiedzili stoisko firmy. Jednocześnie obecnych i przyszłych instalatorów produktów GENEVO zapraszamy do sięgnięcia po obecne i nowe produkty, kóre zaprojektowane zostały z myślą o ułatwieniu wkroczenia w świat technicznych zabezpieczeń.