II miejsce w plebisycie StandOUT

Firma GENEVO została uhonorowana kolejnym wyróżnieniem - nasze stoisko z targów SECUREX 2018 uzyskało II miejsce w plebiscycie StandOUT, organizowanym przez Exspace - specjalistyczny portal, którego celem jest promowanie najwyższych standardów wzornictwa i architektury w branży wystawienniczej. Cieszymy się, że dzięki naszemu zaangażowaniu mieliśmy zaszczyt stanąć na podium wśród najlepszych.

Więcej informacji na stronach Exspace: http://exspace.pl/articles/show/2176

Nagroda Acanthus Aureus dla GENEVO

Kapituła Konkursowa MTP nagrodziła GENEVO prestiżową statuetką Acanthus Aureus, przyznawaną za stoisko targowe najlepiej reprezentujące strategię marketingową Firmy w czasie targów branżowych SECUREX 2018. W ten sposób dołączyliśmy do elitarnego grona firm, których wysiłek i zaangażowanie zostało nagrdzone tak istotną nagrodą, jednocześnie motywuje nas do jeszcze bardziej intensywnego działania na kolejnej edycji Targów która odbędzie się w 2020 roku.

GENEVO na targach SECUREX 2018

Targi SECUREX 2018 - największe wydarzenie tego typu dla branży Security w Polsce właśnie się zakończyły. Przez cztery dni, mieliśmy okazję zaprezentować nasze rozwiązania Klientom licznie odwiedzającym nasze stoisko wyróżnione nagrodą Acanthus Aureus, przyznawaną przez Kapitułę konkursową MTP.

W czasie trwania Targów, przedstawialiśmy zarówno możliwości urządzeń z naszej oferty, ale także prezentowaliśmy nadchodzące nowości oraz zapowiedzi produktowe. Dużym uznaniem cieszyła się zwłaszcza rodzina manipulatorów LCD SL, która wyróżnia się atrakcyjnym wzornictwem i unikalnymi rozwiązaniami technicznymi.

Cieszymy się, że mieliśmy na Targach możliwość spotkania się z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami, i przeprowadzenia wielu godzin ciekawych i inspirujących rozmów z interesującymi ludźmi. Dziękujemy Wam za Waszą obecność, i liczne bardzo pozytywne słowa. Mamy nadzieję, że również dla Was był to dobrze spędzony, wartościowy czas.

Programowanie przez chmurę w centralach PRiMA

Centrale PRiMA zyskały nową, atrakcyjną funkcjonalność - możliwość zdalnego programowania przez chmurę. Dzięki temu, bez konieczności wyjazdu do Klienta można serwisowo połączyć się z systemem alarmowym i zmienić jego konfigurację, wykonać podstawową diagnostykę czy zdalnie odczytać zdarzenia. Funkcja zdalnego programowania dostępna jest w najnowszych Firmware dla urządzeń oraz w programie PRiMAtool od wersji 1.3.125.

PRiMAgo! na urządzenia iOS

W sklepie AppStore dostępna jest aplikacja PRiMAgo! dla urzązeń z systemem iOS. Dzięki tej aplikacji, użytkownicy urządzeń z symbolem nadgryzionego jabłuszka mogą wygodnie korzystać z zaawansowanych funkcji oferowanych w centralach GENEVO PRiMA.

Oprogramowanie starszych central może zostać zaktualizowane do nowej wersji, zawierającej obsługę nowej aplikacji mobilnej. Samą aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepu AppStore, lub korzystając z linku na stronie produktowej:

PRiMAgo! dla urządzeń iOS

GENEVO na targach Segurex’17

Po raz kolejny na Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń, Bezpieczeństwa i Obrony SEGUREX odbywających się w Lizbonie, firma SKUA przedstawiła portugalskim instalatorom nowoczesne rozwiązania alarmowe GENEVO. Targi SEGUREX są jedynym takim wydarzeniem w Portugalii, cieszą się zasłużoną renomą dla Klientów z Półwyspu Iberyjskiego i są doskonałą okazją dla całej tamtejszej branży do przekazania informacji o nowch produktach oraz do wzajemnej wymiany doświadczeń.

Po ponad roku obecności na rynku portugalskim, centrale GENEVO serii PRiMA doceniane są już za swoją przyjazność przez instalatorów, jak też za funkcjonalność i łatwą obsługę przez użytkowników systemu.

Pondato instalatorzy zdążyli już docenić niezawodność produków GENEVO, co dzięki wysiłkom partnerskiej firmy SKUA pozwala na wspólne budowanie trwałego wizerunku produktów wysokiej jakości, o praktycznym wyglądzie oraz wygodzie codziennego użytkowania.

Współnie z firmą SKUA pragniemy podziękować za udział w tym wydarzeniu wszystkim którzy odwiedzili stoisko firmy. Jednocześnie obecnych i przyszłych instalatorów produktów GENEVO zapraszamy do sięgnięcia po obecne i nowe produkty, kóre zaprojektowane zostały z myślą o ułatwieniu wkroczenia w świat technicznych zabezpieczeń.

Moduł wyjść EXT-PGM8 - już dostępny

Moduł wyjść EXT-PGM8 przeznaczony dla centrali PRiMA64 jest już dostępny u dystrybutorów GENEVO. Moduł pozwala rozszerzyć możliwości systemu o 8 programowalnych wyjść typu "otwarty kolektor", z których każde może mieć zdefiniowaną przez Instalatora funkcjonalność. W połączeniu z funkcjonalnością wyjść logicznych AND i OR dostępnych w najnowszym oprogramowaniu, znacząco wzrastają możliwości sterowania dostępne dla systemów PRiMA64.

Nowe możliwości systemów PRiMA

Systemy PRiMA zyskują na jesień nową funkcjonalność, dzięki oprogramowaniu V2. Wśród nowości są liczne zmiany rozszerzające funkcjonalność urządzeń z rodziny PRiMA - w tym obsługa modułów wyjść EXT-PGM8 i funkcji logicznych dla wyjść w centrali PRiMA64, obsługa monitoringu GPRS dla stacji Kronos oraz unifikacja oprogramowania manipulatorów dla central PRiMA64 i PRiMA16. Dzięki aktualizacjom Flash, możliwe jest skorzystanie z wszystkich korzyści oferwanych przez nowe urządzenia także w systemach już zainstalowanych - wystarczy pobrać aktualizację z naszej strony i zainstalować ją w urządzeniach korzsytając z programu PRiMAtool.

Sprzęt GENEVO na targach w Portugalii

Dzięki naszemu partnerowi, firmie SKUA Technology Lda, gama urządzeń z oferty GENEVO przedstawiona została w trakcie międzynarodowych targów Tektónica 2016 odbywających się z Lizbonie w dniach 4-7 maja.
Zainteresowanie Klientów urządzeniami GENEVO było bardzo wyraźne - zarówno wśród instalatorów, jak też użytkowników końcowych odwiedzających Targi. Klienci zwracali uwagę przede wszystkim na prosty i intuicyjny graficzny interfejs użytkownika w manipulatorach. Również gama kolorystyczna urządzeń zwracała uwagę osób, które przykładają szczególną wagę do wystroju wnętrz.
Wiele pytań wzbudziły również możliwości komunikacyjne urządzeń GENEVO - w szczególności aplikacja Android PRiMAgo umożliwiająca sprawdzanie stanu oraz proste, zdalne sterowanie systemem alarmowym z telefonu komórkowego.
Jednocześnie chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy odwiedzili stoisko SKUA Technology: wszystkim aktualnym i przyszłym instalatorom oraz użytkownikom sprzętu GENEVO - witamy w świecie przyjaznych rozwiązań alarmowych.

GENEVO na targach Tektonica 2016

GENEVO na targach Tektonica 2016

GENEVO na targach Securex 2016

 

Tegoroczna edycja branżowych targów - SECUREX 2016, była dla firmy GENEVO okazją do zaprezentowania wspólnie z firmą EURA TECH, swojej aktualnej oferty produktowej oraz nowych produktów które już niedługo po raz kolejny poszerzą portfolio produktowe GENEVO.

Sporym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja zdobywających coraz szersze uznanie central alarmowych GSM, należących do rodziny PRiMA. Urządzenia te doceniane są przede wszystkim za atrakcyjne możliwości komunikacyjne oraz unikalny, intuicyjny dla użytkowników i instalatorów graficzny interefejs obsługi.

Wśród zapowiedzi produktowych, duże uznanie zyskał również EvoLiNK - system bezprzewodwowej rozbudowy przeznaczony do central PRiMA, wykorzystujący dwukierunkową łączność w pasmie 868MHz. Dzięki niemu, centrale PRiMA wkraczają do kategorii urządzeń hybrydowych łączących przewodową niezawodność z bezprzewodową swobodą konfigurowania systemu.

Dziękujemy za liczne odwiedziny na naszym stoisku, i już teraz zapraszamy do spotkania w trakcie kolejnej edycji Targów!

GENEVO na SECUREX 2016

GENEVO na SECUREX 2016

GENEVO na SECUREX 2016