Nowe produkty

Naszą ofertę rozszerzyliśmy o nowe produkty: elegancki czarny manipulator LCD SL BK, oraz bezprzewodową dualną czujkę ruchu EVOPIR DT. A to dopiero początek ...

Nowy adres biura GENEVO

W związku z rozwojem Firmy i przeprowadzką naszego Biura, prosimy o kierowanie przesyłek na nowy adres:
GENEVO Sp. z o.o.
Biuro techniczno-handlowe
ul. Świętokrzyska 28
80-180 Gdańsk

Jednocześnie prosimy o nie dostarczanie przesyłek na stary adres biura - ul. Radarowa, Gdańsk.
Przesyłki kierowane na adres Radarowa, mogą zostać zwrócone do nadawcy z przyczyn niezależnych od nas.

Klika słów o znaczeniu LTE

Cyfrowa technologia komunikacji komórkowej GSM ma już ponad 30 lat.Przez ten czas, rozwiązania mocno ewoluowały - począwszy od standardu 2G (GPRS), przez technologię 3G, aż po nowoczesne technologie 4G (LTE) oraz 5G.

Do niedawna, w dziedzinie ochrony mienia dominował najstarszy i najprostszy ze standardów - 2G znany jako GPRS. Było to efektywne rozwiązanie pozwalające na realizację niedrogich urządzeń zapewniających komunikację (wysyłanie zdarzeń do Agencji Ochrony, powiadamianie osobiste a także proste sterowanie z aplikacji).

Obecnie te najstarsze technologie - 3G i 2G są stopniowo ograniczane i wycofywane z użycia. Oznacza to, że urządzenia korzystające z tych standardów stopniowo pogorszą jakość działania, a docelowo całkowicie utracą możliwość komunikacji. Jedynym sposobem na uniknięcie tych konsekwencji jest wybieranie rozwiązań zapewniających łączność 4G LTE - tylko one w horyzoncie wielu lat, zapewnią dostęp do sieci telekomunikacyjnej.

W ofercie GENEVO znaleźć można całą gamę urządzeń wyposażonych w komunikację LTE - od hybrydowych central PRIMA64LTE WL, poprzez modułowe centrale z opcjonalnym LTE Boosterem aż po samodzielne komunikatory - nadajniki serii ATX LTE.

Nowość: bezprzewodowa centrala PRiMA64LTE WL

Za oknami jesień, a w ofercie GENEVO pojawia się przełomowa nowość: najbardziej zaawansowana na rynku bezprzewodowa, hybrydowa centrala z komunikatorem LTE(4G).

Oferuje ona wszechstronność i bogatą funkcjonalność znaną z central PRiMA64, połączoną z doskonałą i niezawodną łącznością bezprzewodową systemu EvoLiNK oraz - co bardzo istotne, komunikatorem nowej generacji korzystającym z sieci LTE(4G).

Centrala PRiMA64LTE WL oferowana jest w postaci urządzenia wstępnie zmontowanego w obudowie z zasilaczem i anteną, minimalizując tym samym czas potrzebny do jej instalacji. Oznacza to, że stosując centralę PRiMA64LTE WL można zaoszczędzić czas i pieniądze, oferując jednocześnie niezrównaną funkcjonalność.

Produkt wprowadzony jest w cenniku 10/2021 dostępnym u Dystrybutorów GENEVO.

Nowość: EvoQXI bezprzewodowa czujka zewnętrzna

Czujka bezprzewodowa EvoQXI

Oferta urządzeń bezprzewodowych systemu EvoLiNK została poszerzona o bezprzewodwe czujki ochrony zewnętrznej EvoQXI. Urządzenie to wykorzystuje sprawdzoną technologię detekcji OPTEX QXI w połączeniu z niezawodną łącznością bezprzewodową GENEVO EvoLiNK. Dzięki temu, możemy zapewnić jeszcze lepsze bezpieczeństwo naszym Klientom którzy cenią sobie czysty i szybki montaż nie wymagający układania przewodów.

Dostępne akcesoryjne uchwyty: ścienny oraz sufitowy, mogą znacząco ułatwić wykonanie estetycznego montażu.

Katalog produktów 2019 do pobrania

W sekcji "Pliki do pobrania" znaleźć można pierwsze wydanie naszego katalogu produktowego. Zachęcamy do jego pobrania i zapoznania się z naszą ofertą, wersja drukowana dostępna będzie u naszych Dystrybutorów.

Nowe produkty w 2019

Rok 2019 obfituje w nowe produkty rozszerzające dotychczasową ofertę GENEVO. Wśród nowości, na szczególną uwagę zasługują urządzenia bezprzewodowe dla sprawdzonego systemu EvoLiNK - w tym manipulatory bezprzewodowe EvoKPD, czujka zalania wodą EvoFLOOD oraz czujka zadymienia EvoSMOKE. Warto też zwrócić uwagę na moduły EXT-RX, umożliwiające prostą obsługę naszych systemów z użyciem pilotów RMT-4.

II miejsce w plebisycie StandOUT

Firma GENEVO została uhonorowana kolejnym wyróżnieniem - nasze stoisko z targów SECUREX 2018 uzyskało II miejsce w plebiscycie StandOUT, organizowanym przez Exspace - specjalistyczny portal, którego celem jest promowanie najwyższych standardów wzornictwa i architektury w branży wystawienniczej. Cieszymy się, że dzięki naszemu zaangażowaniu mieliśmy zaszczyt stanąć na podium wśród najlepszych.

Więcej informacji na stronach Exspace: http://exspace.pl/articles/show/2176

Nagroda Acanthus Aureus dla GENEVO

Kapituła Konkursowa MTP nagrodziła GENEVO prestiżową statuetką Acanthus Aureus, przyznawaną za stoisko targowe najlepiej reprezentujące strategię marketingową Firmy w czasie targów branżowych SECUREX 2018. W ten sposób dołączyliśmy do elitarnego grona firm, których wysiłek i zaangażowanie zostało nagrdzone tak istotną nagrodą, jednocześnie motywuje nas do jeszcze bardziej intensywnego działania na kolejnej edycji Targów która odbędzie się w 2020 roku.

GENEVO na targach SECUREX 2018

Targi SECUREX 2018 - największe wydarzenie tego typu dla branży Security w Polsce właśnie się zakończyły. Przez cztery dni, mieliśmy okazję zaprezentować nasze rozwiązania Klientom licznie odwiedzającym nasze stoisko wyróżnione nagrodą Acanthus Aureus, przyznawaną przez Kapitułę konkursową MTP.

W czasie trwania Targów, przedstawialiśmy zarówno możliwości urządzeń z naszej oferty, ale także prezentowaliśmy nadchodzące nowości oraz zapowiedzi produktowe. Dużym uznaniem cieszyła się zwłaszcza rodzina manipulatorów LCD SL, która wyróżnia się atrakcyjnym wzornictwem i unikalnymi rozwiązaniami technicznymi.

Cieszymy się, że mieliśmy na Targach możliwość spotkania się z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami, i przeprowadzenia wielu godzin ciekawych i inspirujących rozmów z interesującymi ludźmi. Dziękujemy Wam za Waszą obecność, i liczne bardzo pozytywne słowa. Mamy nadzieję, że również dla Was był to dobrze spędzony, wartościowy czas.