Rozwiązania Genevo
dla Twojej firmy


Twoja firma może odzwierciedlać Twoją pasję. Z systemem alarmowym GENEVO PRiMA jest ona zawsze pod czujnym nadzorem, przez 24 godziny na dobę. System chroniący to co dla Ciebie jest tak istotne, powinien być niezawodny i funkcjonalny, a także prosty w obsłudze - abyś mógł skupić się na ważniejszych sprawach.


 
 

Tak wiele do ochrony

Bezpieczeństwo w biznesie jest bardzo ważne. Niezależnie od tego czy prowadzisz warsztat samochodowy, gabinet lekarski, sklep osiedlowy czy biuro podróży – wychodząc z firmy chciałbyś mieć pewność, że Twoja firma jest bezpieczna. Zabezpieczenie Twojej firmy to nie tylko ochrona zgromadzonego w jej siedzibie sprzętu, materiałów czy zaopatrzenia. Ochrona Twojej firmy, to także bezpieczeństwo danych Twoich klientów, których utrata mogłaby narazić Cię na niepowetowane straty.


 • Zainwestuj w nowoczesny system alarmowy – zgodnie ze statystykami Policji i ubezpieczycieli, jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów na uniknięcie włamania, a także ograniczenie jego konsekwencji.
 • Zadbaj o to, żeby w przypadku zagrożenia, system alarmowy sprawnie przekazał informację o zagrożeniu do firmy realizującej usługi ochrony lub bezpośrednio do osób zainteresowanych.

 

Profesjonalna ochrona Twojej firmy

Systemy GENEVO PRiMA umożliwiają współpracę z centrami monitoringu praktycznie wszystkich nowoczesnych firm realizujących usługi ochrony. Dla Ciebie oznacza to możliwość elastycznego wyboru usługodawcy, co zapewni Tobie najlepszą skuteczność w reagowaniu na zagrożenie, a także zmianę usługodawcy według potrzeb - bez konieczności wymiany sprzętu.


 • Centrale GENEVO PRiMA z komunikatorem GSM/GPRS, pozwalają sprawnie i skutecznie przekazywać informacje o niebezpieczeństwie do firmy realizującej usługi ochrony.

 • Standardowa komunikacja umożliwia swobodny wybór firmy świadczącej usługi ochrony – możesz w dowolnej chwili skorzystać z usług tej, która zaproponuje najkorzystniejsze dla Ciebie warunki.

 • Bądź doskonale poinformowany - centrala GENEVO PRiMA może bezpośrednio wysłać powiadomienie o zagrożeniu również Ciebie – za pomocą wiadomości tekstowej lub głosowo.


 

Zgodność z normami europejskimi

Systemy GENEVO PRiMA 16 zaprojektowane są w taki sposób, by zapewniać pełną zgodność z normami europejskimi dla systemów alarmowych Stopnia 2 (Grade 2) według norm PN-EN 50131.


 • Dzięki pełnej zgodności z aktualnymi normami europejskimi, systemy alarmowe GENEVO PRiMA są uznawane przez wiodące firmy ubezpieczeniowe, a ich stosowanie może być premiowane zniżkami składek ubezpieczeniowych.

 • Wybierając urządzania zgodne z wymaganiami norm europejskich, masz pewność, że spełniają one rygorystyczne wymagania odnośnie niezawodności, funkcjonalności i zabezpieczenia przed próbami manipulacji.


 
 

Prosta obsługa na co dzień

System alarmowy w Twojej firmie musi być tak prosty i intuicyjny, by każda osoba z niego korzystająca, miała możliwość obsługiwania go bez konieczności sięgania do instrukcji.


 • Graficzny interfejs użytkownika z filozofią "bankomatową" ułatwia obsługę nawet niedoświadczonym użytkownikom systemów alarmowych.

 • Najważniejsze informacje przedstawiane są za pomocą czytelnych ikonek, a dzięki animacjom nawigacja w systemie staje się przyjemna i intuicyjna.

 • Obsługa systemu jest w pełni interaktywna – do obsługi nie ma konieczności zapamiętywania skomplikowanych kodów sterujących.

 • Klawisze szybkiego dostępu ułatwiają obsługę na co dzień – przykładowo, aby włączyć czuwanie pod koniec dnia pracy, wystarczy wcisnąć i przytrzymać klawisz „Czuwanie”.


 

Miej pełną kontrolę nad bezpieczeństwem Twojej firmy

Dzięki rozbudowanym funkcjom powiadamiania, w każdej chwili, na bieżąco otrzymujesz informacje o tym co dzieje się w Twojej firmie.


 • Z systemem alarmowym GENEVO PRiMA jesteś zawsze dobrze poinformowany – dzięki powiadamianiu SMS dowiesz się nie tylko o wykryciu zagrożenia, ale również będziesz wiedział kto i kiedy włącza oraz wyłącza czuwanie systemu alarmowego w Twojej firmie.

 • Użyj aplikacji PRiMAgo! (dostępna bezpłatnie dla urządzeń Android w Google Play), abyś mógł w dowolnym momencie, z dowolnego miejsca, sprawdzić stan swojego systemu i włączyć lub wyłączyć czuwanie, oraz sterować innymi urządzaniami.

 • System alarmowy GENEVO PRiMA daje Ci łatwą możliwość zarządzania dostępem do systemu – to Ty decydujesz o tym kto może korzystać z systemu w Twojej firmie.


 
 

Stwórz prawdziwie bezpieczne miejsce pracy

Funkcjonalność centrali GENEVO PRiMA wykracza poza możliwości prostej centrali alarmowej. Może ona zgłaszać zagrożenie pożarem, zalaniem wodą czy nawet ulatnianiem się niebezpiecznych gazów. Dodatkowo, funkcjonalność sygnalizowania napadu pozwala stworzyć jeszcze bardziej bezpieczne miejsce pracy.


 • Uzupełnij system o dodatkowe czujki wykrywające pożar czy niebezpieczne gazy, aby poprawić bezpieczeństwo w miejscu pracy.
 • Zastosuj w swoim systemie przyciski pozwalające na dyskretne lub alarmowe wezwanie pomocy w sytuacji napadu rabunkowego.


 

Dopasuj wygląd manipulatora do Twojego biura

Wybierz kolor obudowy

Wybierz kolor wyświetlacza

Dyskretna elegancja

System alarmowy może być nowoczesnym, eleganckim dodatkiem we wnętrzach Twojej firmy. Dlatego jest dla nas tak ważne, aby dać Tobie wybór – niezależnie od tego jaki wariant kolorystyczny urządzeń GENEVO wybierzesz, możesz mieć pewność, że wybierasz nowoczesną i niezawodną technologię.