Genevo dla Instalatorów

10 lat doświadczenia w branży systemów alarmowych pozwoliło nam na zaprojektowanie innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą wyróżnić Twoją ofertę na tle konkurencji. Zacznij oferować najnowsze technologie systemów alarmowych Twoim klientom.

 


 

Zacznij instalować najnowocześniejsze technologie systemów alarmowych.

10 lat doświadczenia w branży systemów alarmowych pozwoliło nam na zaprojektowanie innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą wyróżnić Twoją ofertę na tle konkurencji.


Prosty, intuicyjny interfejs użytkownika

Zaproponuj swoim Klientom system z prostym, czytelnym i intuicyjnym interfejsem użytkownika, dzięki któremu codzienna obsługa systemu alarmowego stanie się dla nich prawdziwą przyjemnością. Zadowolenie Klienta to większa szansa na to, że poleci Twoje usługi swoim znajomym!


Dostęp mobilny i powiadamianie GSM

Dzięki możliwościom oferowanym przez centrale GENEVO PRiMA, możesz zaoferować swoim Klientom funkcje powiadamiania SMS oraz zdalnego sterowania – za pomocą prostej i funkcjonalnej aplikacji PRiMAgo! (Android), użytkownicy mogą nie tylko zdalnie sprawdzić stan systemu, ale także np. włączać lub wyłączać czuwanie.


Zdalna diagnostyka i programowanie GPRS

Łączność GPRS w centralach GENEVO PRiMA pozwala wykonać podstawową diagnostykę i progamowanie systemu bez konieczności wyjazdu do Klienta. Dzięki temu, możesz zaoferować szybszą reakcję na zgłoszenia niż Twoja konkurencja, co na pewno zostanie docenione.


Szybka i bezproblemowa instalacja

Konstrukcja central GENEVO PRiMA przemyślana jest tak, by maksymalnie skrócić czas niezbędny na podłączenie, uruchomienie i zaprogramowanie systemu alarmowego.


 • Zintegrowanie nowoczesnej centrali z komunikatorem GSM/GPRS pozwala zaoszczędzić czas na łączeniu ze sobą wielu urządzeń oraz oddzielnym ich programowaniu.
 • Wspólna magistrala komunikacyjna dla manipulatorów i modułów rozszerzeń z funkcją „plug and play” upraszcza podłączanie dodatkowych urządzeń – takich jak klawiatury czy moduły rozszerzeń.
 • Możliwość zdalnego konfigurowania i nadzoru centrali z użyciem technologii GPRS pozwala oszczędzić czas i pieniądze w przypadku konieczności zmiany konfiguracji systemu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Łatwe i intuicyjne programowanie

Dzięki dobrze dobranym fabrycznym ustawieniom, gotowy system z powiadamianiem może zostać zaprogramowany nawet w pięć minut.


Skonfiguruj system za pomocą interaktywnego menu...

 • przejrzysta struktura menu ułatwia odnalezienie potrzebnych funkcji serwisowych,
 • dzięki intuicyjnej nawigacji, programowanie centrali alarmowej jeszcze nigdy nie było tak proste i przyjemne,
 • korzystając z funkcji serwisowych, w prosty sposób możesz sprawdzić aktualną konfigurację i wprowadzić niezbędne zmiany.

... lub użyj laptopa.

 • oprogramowanie PRiMAtool pozwala skonfigurować system alarmowy, przeglądać historię zdarzeń i aktualizować oprogramowanie urządzeń (firmware),
 • połączenie z centralą może być lokalne (kablem RS-TTL) lub zdalne (przez GPRS),
 • w łatwy sposób wykonasz kopię zapasową ustawień centrali,
 • podłączenie urządzeń do komputera zrealizować można za pomocą standardowego kabla RS-TTL.

 

Możliwości rozbudowy w przyszłości

System alarmowy powinien być inwestycją na lata. Chcąc zapewnić Twoim klientom możliwość łatwej rozbudowy systemu w przyszłości, skorzystaj z systemu PRiMA64, którego funkcjonalność spełni bieżące i przyszłe oczekiwania użytkowników.


 • możliwość rozbudowy instalacji do 64 wejść,
 • funkcja podziału systemu alarmowego na 4 niezależne strefy,
 • możliwość wykorzystania wyjść wirtualnych i dodatkowych wyjść programowalnych*.

 

Dodatkowe korzyści dla Partnerów Instalacyjnych

Cenimy dobrych fachowców, dlatego z przyjemnością zarekomendujemy Twoje usługi naszym klientom poszukującym profesjonalistów gotowych zrealizować zabezpieczenie ich domu, mieszkania czy firmy. Dołącz do grona naszych Partnerów Instalacyjnych i sięgnij po dodatkowe korzyści:


 • dostęp do nowych klientów, informacje z pierwszej ręki o nowościach i ważnych wydarzeniach,
 • pierwszeństwo w udziale w organizowanych przez nas szkoleniach i prezentacjach,
 • preferencyjne warunki wsparcia i obsługi serwisowej,
 • możliwość udziału w organizowanych przez nas promocjach i konkursach.

Możesz także przekazać formularz zgłoszeniowy do wybranego przez siebie Partnera Dystrybucyjnego GENEVO. Po zweryfikowaniu przesłanych danych, przekażemy Ci Twoje unikalne hasło umożliwiające zalogowanie się do części naszego serwisu dla Partnerów GENEVO.